ADWOKAT RZECHOWSKA

IDENTYFIKACJA WIZUALNA,
STRONA INTERNETOWA,
PAPETERIA FIRMOWA

PRZESTRZEŃ KOBIET

IDENTYFIKACJA WIZUALNA
STRONA INTERNETOWA + SKLEP
GRAFIKI REKLAMOWE

JAŚNIE KWIATY

IDENTYFIKACJA WIZUALNA,
STRONA INTERNETOWA,
PAPETERIA FIRMOWA,
GRAFIKI REKLAMOWE

BIG EFFECT
(Język Angielski, Scrapbooking)

IDENTYFIKACJA WIZUALNA
STRONA INTERNETOWA
PAPETERIA FIRMOWA
GRAFIKI REKLAMOWE

DOROTA KATENDE

STRONA INTERNETOWA
+ AKTUALIZACJA SKLEPU

MATERIAŁY FIRMOWE

WIZYTÓWKI, ULOTKI WYKONANE NA JEDNOSTKOWE ZAMÓWIENIE KLIENTA

Opinie klientów

Współpraca z Justyną Glistak była dla mnie samą przyjemnością. Wcześniej stworzenie tworzenie strony spędzało mi sen z oczu.  Odkładałam to przez kilka lat, aż moja strona była stara i bezużyteczna. Kiedy znajoma powiedziała mi o istnieniu Justyny, że jest to osoba, której wystarczy opowiedzieć o swoich marzeniach co do strony i marki i ona przygotuje propozycje układu, kolorystyki i rozwiązań. Wszystko odbywało się jak w moich marzeniach o tworzeniu strony. Czekałam tylko na wiadomości od Justyny z propozycjami. Były one zawsze na czas lub nawet wcześniej. Profesjonalizm, dokładność, przemiła komunikacja i przyjazny kontakt. Jestem zachwycona moją piękną, nową stroną stworzoną przez Justynę. Strona jest śliczna, w kolorystyce, jak moja specjalizacja, w barwach afrykańskich i tropikalno – oceanicznych.

Dodatkowo i co najważniejsze jest prosta w nawigacji, zawiera informacje, o które moi klienci często pytają, a ja nie muszę odpowiadać i powielać tych samych odpowiedzi, tylko przesyłam linki. Bardzo mi to skraca czas pracy i pomaga w sprzedaży moich ofert. Strona www.dorotakatende.com, polecam z pełnym przekonaniem.

Dorota K.

www.dorotakatende.com

Można powiedzieć, że na Justynę trafiłam przez przypadek, ale od samego początku czułam, że jestem w dobrych rękach i mam do czynienia z profesjonalistką. Niesamowita życzliwość, rzetelność i wsłuchanie się w moje potrzeby i oczekiwania zaowocowały stworzeniem identyfikacji wizualnej i strony internetowej oddający dokładnie charakter marki, którą chcę tworzyć.

Mam nadzieję, że wraz z rozwojem mojej działalności, będę miała okazję wracać do Justyny z kolejnymi projektami. Dziękuję!

Hanna Połowczuk

https://jasniekwiaty.pl

Szczerze polecam współpracę z Justyną, zarówno przy tworzeniu identyfikacji wizualnej jak również przy budowaniu strony internetowej. To co mi się podobało, to w pełni profesjonalne podejście, gruntowny wywiad z klientem w celu poznania jego potrzeb oraz płynna komunikacja, w której każda sugestia była brana pod uwagę.

Justyna ujęła mnie niesamowitym wyczuciem moich preferencji i swoimi projektami trafiała idealnie w mój gust. Potrafiła odpowiedzieć na wszystkie nurtujące mnie pytania oraz wyjaśnić wszelkie zawiłości WordPressa (poziom znajomości – master!), abym w przyszłości umiała sama dodawać na stronę co potrzeba. Strona wykonana w ustalonym terminie, w stylu, jaki sobie wymarzyłam. Czego chcieć więcej?

Barbara B.

https://bigeffect.pl

Praca z Justyna była czysta przyjemnością. Najbardziej czy zlecaniu wykonania strony obawiamy się tego, czy ktoś wyczuje o co nam chodzi.
Justyna ma w tym duża łatwość i w każdym projekcie, a wykonała dla mnie kilka byłam zaskoczona z jaka precyzja wyłapała to, o co mi chodziło. To jest chyba jeden z najważniejszy elementów przy tworzeniu stron, stron, grafik czy logo. Każda z moich stron odzwieciedla dokładnie to, co chciałam przekazać wiec jestem bardzo zadowolona. Grafiki, które stworzyła dla mnie Justyna jak również logo są wyjątkowe i skrojone pode mnie. Polecam z całego serca
Magdalena Glistak

https://www.magdalenaglistak.com

Indywidualne i przede wszystkim profesjonale podejście klienta! Super szybka pomoc. Oczekiwania spełnione – ja zadowolona!
Polecam z całego serduszka.
Ewelina K.

https://www.facebook.com/bodyworkshoppl